Mgr. Simona Čípel ZörklerováAdvokátka

Mgr. Simona Čípel ZörklerováAdvokátka

Odměna

Odměna za právní služby je stanovena individuálně na základě předchozí dohody s klientem, a to zejména s ohledem na povahu, složitost a časovou náročnost poskytované právní služby.

Většinou je odměna sjednána v hodinové sazbě ve výši 2.500,- Kč za hodinu právní služby. Může být sjednána rovněž pevná odměna (například při sepisu smlouvy nebo při poskytnutí jednorázové právní služby), podílová odměna, nebo odměna ve výši sazeb podle advokátního tarifu (vyhlášky č. 177/1996 Sb.). Při pravidelné spolupráci je možné sjednat měsíční paušální odměnu zahrnující zvýhodněnou hodinovou sazbu. Za první osobní informativní schůzku je účtována odměna ve výši 1.000,- Kč.

Nad rámec odměny za právní služby účtuji hotové výdaje (např. cestovné osobním automobilem mimo sídlo, poštovné apod). Odměna za právní služby bude navýšena o příslušnou daň z přidané hodnoty, neboť jsem jejím plátcem.

Sídlo:Janáčkovo nábřeží 139/57
150 00 Praha 5 – Malá Strana

Pobočka:Pivovarské náměstí 557
563 01 Lanškroun

advokátka:Mgr. Simona Čípel Zörklerová
IČ: 02973693
Ev. č. ČAK: 15702
datová schránka: jv9i2f9

Informace pro spotřebitele:Mimosoudním řešením spotřebitelských sporů pro oblast sporů mezi advokátem a spotřebitelem vyplývajících ze smluv o poskytování právních služeb byla pověřena Česká advokátní komora. Podrobnosti naleznete na webových stránkách www.cak.cz.

kontaktní formulář

Zpráva bude bezpečně odeslaná na můj email.
Ozvu se Vám do 48 hodin.